Svatba v květnu

 svatba v květnu, květiny  V dnešní době se již nevěsty nemusí bát plánovat si svatbu v máji neboli v květnu.
Pořekadlo  "Svatba v máji, nevěsta na máry" vznikla před mnoha lety. V minulosti bylo málo rozvinuté lékařství a životních podmínkách bylo pořekadlo na místě. Svatba v květnu vždy znamenala početí nového života  a tak porod byl vždy koncem zimy a to je  nejhorším roční období. Rodičky a jejich děti v mnoha případech umírali. A proto květem byl nedoporučován na svatební veselí.

I v dnešní době je stále u nás malý počet svatebních obřadů, ale rok od roku se svatby v květnu navyšují. Již se nastávající nemusejí bát, že by se pořekadlo vyplnilo. Ti co si naplánují svatbu na květem mohou využít mnoho výhod, např. volné termíny na uzavření sňatku na vysněném místě, volné restaurace na oslavu a hlavně velkou škálu kvetoucích květin pro vytvoření svatební kytice, jelikož v květnu kvetou konvaliky, které jsou přes celý rok velmi drahé, ale v květnu můžeme nevěstám nabídnout i české konvalinky za přijatelnou cenu. Dále mnoho dalších svatebních květin jako jsou pivoňky či kvetoucí jarní cibuloviny.

Svatební květiny

Květiny

Pivní a klobásové kytice

Letní měsíce jsou ideální pro různé oslavy a párty a Vy nevíte, co máte donést hostitelům, či oslavencům za dárek? Hledáte vkusný a vtipný dárek,...
Celý článek

Podzimní kytice a dekorace

K podzimním dekoracím neodvratně patří dekorace na dveře. Podzimní věnec Vám zkrášlí vstupní dveře. Podzimní věnec by  měl obsahovat teplé...
Celý článek

odkazy:

Květiny 

Online marketing, SEO správa webů od Michal Novák

Podlahy tapety

Tap ety, podlahy a závěsy od prodejce JR decor. Pokládání podlahy a tapetování všech druhů tapet.

Zajímavosti pro dům byt i zahradu k domu.cz

Svatby, sleva

Články o svatební dekoraci a výzdobě, svatební květiny. Czoutdoor, zajímavosti ze světa cestování, vybavení.

Výměna odkazů

Podporujeme výměnu partnerských odkazů. Ty se zobrazují společně se Tagy, tj. získáte více jak 10 odkazů z více URL, společně s tématickým obsahem.

Odkazy,výměna odkazů

Staňte s  e   redaktorem tohoto webu. Přidávejte své články.

TOPlist