Květiny na Dušičky, smuteční dekorace

Smuteční Dušičkové kytice  - srdce

dušičkysrdce dekorace na dušičkySmuteční dekorace a kytice používané na Dušičky nepodléhají tolik floristickým trendům, jako je tomu např. u svatebních kytic. Přesto zaznamenala smuteční floristika v posledních letech výrazný posun vpřed. Díky novým aranžérským technikám a pestré nabídce doplňků se rozšiřují možnosti zpracování květin a doplňkové zeleně v působivé a důstojné smuteční aranžmá. Kromě Dušičkové dekorace ve tvaru kříže a smutečního věnce to jsou zejména smuteční aranžmá ve tvaru srdce.

Přestože symbolika srdce má v různých kulturách odlišný význam, pro západní svět je považováno za symbol lásky a přátelství. Květinová aranžmá zpracovaná do tvaru sdrce se tak stávají do jisté míry velice osobní pozorností, prostřednictvím které vyjadřujeme svůj zármutek nad ztrátou milované osoby či soucitem pozůstalým.

Květinové Dušičky dekorace ve tvaru srdce se rovněž stanou vhodnou ozdobou hrobu nejenom při výročí úmrtí, ale i dne narození či svátku zesnulé osoby.

odkazy:

Květiny 

Online marketing, SEO správa webů od Michal Novák

Podlahy tapety

Tap ety, podlahy a závěsy od prodejce JR decor. Pokládání podlahy a tapetování všech druhů tapet.

Zajímavosti pro dům byt i zahradu k domu.cz

Svatby, sleva

Články o svatební dekoraci a výzdobě, svatební květiny. Czoutdoor, zajímavosti ze světa cestování, vybavení.

Výměna odkazů

Podporujeme výměnu partnerských odkazů. Ty se zobrazují společně se Tagy, tj. získáte více jak 10 odkazů z více URL, společně s tématickým obsahem.

Odkazy,výměna odkazů

Staňte s  e   redaktorem tohoto webu. Přidávejte své články.

TOPlist