Extravagantní kytice

Extravagantní kytice

dekoraceKaždý někdy potřebujeme zaujmout. Vedle netradičního oblečení, účesu či doplňků můžeme využít i extravagantní kytici, kterou nikdo nepřehlédne. Zaujmout může velikostí, tvrem či zvoleným materiálem.

Může se jednat o jakoukoliv floristickou práci, nejčastěji ji však vytvoříme alespoň částečně ve formálně lineárním stylu. Ten přináší výrazný kontrast linií, barev a tvarů. Kytice či přízdoba jednoho květu nespolkne mnoho rostlinného materiálu. Při tvorbě kytice však musíme zachovávat potřebné estetické principy, aby vytvořená dekorace působila vyváženě a harmonicky.

Netradičního až extravagantního působení kytice dosáhneme nejčastěji volbou výrazného rostlinného materiálu a dáváme dostatečně vyniknout jeho tvarům a liniím. Sáhneme po exotických květinách s tvarově nebo barevně zajímavým květem, které v dekoraci zaujmou dominantní postavení.


Součástí kytice je i dekorační materiál přírodního nebo umělého charakteru. Ten dotváří celkový vzhled a potrhuje krásu použitých květů.
 

Květiny

Valentýn 2013

Valentýn v roce 2013 vychází na čtvrtek 14.února. Určitě byste neměli zapomenout potěšit svou...
Celý článek

odkazy:

Květiny 

Online marketing, SEO správa webů od Michal Novák

Podlahy tapety

Tap ety, podlahy a závěsy od prodejce JR decor. Pokládání podlahy a tapetování všech druhů tapet.

Zajímavosti pro dům byt i zahradu k domu.cz

Svatby, sleva

Články o svatební dekoraci a výzdobě, svatební květiny. Czoutdoor, zajímavosti ze světa cestování, vybavení.

Výměna odkazů

Podporujeme výměnu partnerských odkazů. Ty se zobrazují společně se Tagy, tj. získáte více jak 10 odkazů z více URL, společně s tématickým obsahem.

Odkazy,výměna odkazů

Staňte s  e   redaktorem tohoto webu. Přidávejte své články.

TOPlist