Elegantní květina Cyclamen, Brambořík

Při představě typické zimní květiny do našich domovů se nám, mezi prvními, jistě vybaví Cyclymen ( brambořík ), jedna z nejprodávanějších hrnkových rostlin. Jemné, pastelové až velmi výrazné barvy jeho květu jsou samy o sobě dominantou, která k okrase již nepotřebuje mnoho. Dokáže rozsvítit ponurý zimní interiér, zlepšit naši náladu. Název Cyclamen vznikl z řeckého slova kyklos (kotouč ), které upomíná na oválný tvar hlízy bramboříku.

Na trhu je v dnešní době mnoho hybridních kultivarů květin s různými barvami, velikostmi i tvary květů Cyclamen Bramboříku. Svou oblibu si získávají miniaturní formy, které mnohdy příjemně voní. Bramboříky jsou pro svou křehkou krásu vyhledávanou rostlinou a své využití mohou najít jako dárková květina ke svátku svatého Valentýna, ale i najde využití pro nápadité a luxusní květinové dekorace. Květinu lze také využít na svatbách a svatebních dekoracích.
 

Květiny

Valentýn 2013

Valentýn v roce 2013 vychází na čtvrtek 14.února. Určitě byste neměli zapomenout potěšit svou...
Celý článek

odkazy:

Květiny 

Online marketing, SEO správa webů od Michal Novák

Podlahy tapety

Tap ety, podlahy a závěsy od prodejce JR decor. Pokládání podlahy a tapetování všech druhů tapet.

Zajímavosti pro dům byt i zahradu k domu.cz

Svatby, sleva

Články o svatební dekoraci a výzdobě, svatební květiny. Czoutdoor, zajímavosti ze světa cestování, vybavení.

Výměna odkazů

Podporujeme výměnu partnerských odkazů. Ty se zobrazují společně se Tagy, tj. získáte více jak 10 odkazů z více URL, společně s tématickým obsahem.

Odkazy,výměna odkazů

Staňte s  e   redaktorem tohoto webu. Přidávejte své články.

TOPlist