Chryzantéma - květina mnoha tváří

 chrizantémaZatímco jsou květiny chryzantémy v Číně považovány za symbol ušlechtilosti a v Japonsku jsou znakem dlouhověkosti, v Evropě si stále hledá své místo. Přestože obliba Chryzantémy každoročně stoupá, většina Evropanů je stále ještě nepovažuje za květiny vhodné pro každou příležitost. Jsou to ale chryzanthémy, které se mohou stát součástí našeho běžného života.

Chryzanthémy jsou variabilní nejenom ve tvaru květu,ale i jeho velikosti. Barevná škála květů přechází od bílé přes žlutou, červenou až po bronzovou. Díky velikosti s barvě se chryzanthémy krásně kombinují v dárkových kyticích s jinými květy. Dárková kytice tak působí plným a barevným dojmem. Chryzanthéma se také používá i do smutečních kytic, pro její trvanlivost. Na trh se také dováží jako hrnkové, jejich období je podzim, kdy se nejvíce prodávají na památku zesnulých. Péče o květiny v tomto na hrobech není tak nutná.

Květiny

Valentýn 2013

Valentýn v roce 2013 vychází na čtvrtek 14.února. Určitě byste neměli zapomenout potěšit svou...
Celý článek

odkazy:

Květiny 

Online marketing, SEO správa webů od Michal Novák

Podlahy tapety

Tap ety, podlahy a závěsy od prodejce JR decor. Pokládání podlahy a tapetování všech druhů tapet.

Zajímavosti pro dům byt i zahradu k domu.cz

Svatby, sleva

Články o svatební dekoraci a výzdobě, svatební květiny. Czoutdoor, zajímavosti ze světa cestování, vybavení.

Výměna odkazů

Podporujeme výměnu partnerských odkazů. Ty se zobrazují společně se Tagy, tj. získáte více jak 10 odkazů z více URL, společně s tématickým obsahem.

Odkazy,výměna odkazů

Staňte s  e   redaktorem tohoto webu. Přidávejte své články.

TOPlist